KET testai

Forumas

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas     RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Patarimai laikantiems praktini

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Praktinis egzaminas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
ega45
naujokas

Prisijungė: 2008 06 02

PranešimasParašytas: Kv. 06 12, 2008 11:08 pm    Rašyti temą: Patarimai laikantiems praktini Atsakyti su citata

Siandien man pavyko islaikyti praktini vaziavima is pirmo karto, nors su vairavimo instruktorium pravaziavau tik 3kartus (nes nlb turejau laiko tam). Is draugu kurie jau issilaike teises gavau nemazai patarimu kurie manau labai praverte tai sugalvojau pasidalint savo "ziniomis" Laughing
(Su instruktorium vazinejau astra, o regitroje gavau vw polo)

1. Visu pirma ka man patare, kad jei ir dedi y kelnes is baimes, kad neislaikysi ar pan (kas ir man pries pradedant vazuot zinoma buvo) pasistengt to neparodyti egzaminuotojui.

2. Necypkit, kad reikia laiko apsiprast su masina. Jei ir pasiulys geriau atsisakyti. Darant pirmus manevrus aiksteleje neskubekit ir pajausit kaip tas auto elgiasi.

Drebet ir apsipratinet su masina buvo laikas kai mokinotes su instruktorium. Dabar tik atejote parodyti, kad jau mokat vaziuot ir pasiimt vairavimo teisiu. Kuo rimtesnis vairuotojas atrodysit egzaminuotojui, tuo su juo po to bus lengviau.PATIKEKIT, snd tai praktiskai isbandziau.
Aisku tas "rimtas vairuotojas" galioja tik drebuliuj ir "apsipratinejimams".

Susireguliavai veidrodelius,susisegi saugos dirzus (ir va dar kas manau svarbu.BENDRAVIMAS su egzaminuotoju. Snd segiausi saugos dirzus, o egzaminuotojas ne. Sakau -"nesisegsit saugos dirzu,nebijot?" o jis - "tai jei leksi y siena ir reikes sokt man is masinos pro duris tai per saugos dirzus neiseis. Santuriai nusijuokiau ir ytampos jau nebuvo)

Toliau aikstele

3. Jei matote, kad aiksteleje suklysit (uzvazuosit ant linijos ir pan)prisiminkit GALIT 1 karta pasitaisyti. Nepulkit y panika (TAI SVARBIAUSIA). Kai siandien atejo mano laikas vazuoti ant estakados teko uztraukus rankini salia jos stoveti,nes vienas bachuriukas ta estakada buvo uzemes ir sugebejo 10 KARTU ant jos uzgest! islaipino ir ate. Uzvaziavau as nusimeciau rankini tvarkingai judu y prieki,10cm ir uzgesigesino. Linktelejau galva y sona lyg taip man paprastai "nebuna". Uzsivedziau ir sykart atsargiau su sankaba pravaziavau. Svarbiausia be PANIKOS! Jei egzaminuotojas matys,kad pametat galva vos masinai uzgesus tai kaip jis toki gali praleisti... Ir dar jei blogai nusireguliavot galinius veidrodelius pries pradedant vazuoti ir aiksteleje nematot liniju tai nebijokit egzaminuotojo paklaust ar galima dar siek tiek pareguliuoti tuos veidrodelius nes leniju nematot... Man taip snd buvo ir is naujo susireguliaves visus manevrus padariau tvarkingai.

4. Kiek pasakojo mano draugai kurie islaike praktika tai sake jei egzaminuotojui aiksteleje ir mieste prasukus pora sankryzu pasirodysi kaip normalus galva turintis ir KET taisykliu besilaikantis vairuotojas tj egzaminuotojas sutrumpins marsruta ir vaziuosi atgal y regitra pasiimti teisiu,nes nera ko gaisti laiko ir sukinetis tam mieste jei mato,kad vairuoti moki. Taip man ir buvo. Pravaziavom 6-7 sankryzas ir nusukom nuo marsruto greitesniu ir tiesiu keliu i regitra.

5. (Sita numeri pats sugalvojau skiesdamas pries praktika,kad neislaikysiu.manau visvien praverte tj va...
Nuejau y maps.google.com. Susiradau savo miesta, isijungiau is palydovo darytu foto rezima (kuo puikiausiai matosi net gatviu punktyrines linijos) Panagrinejau pagrindines gatves per kuriais eina regitros marsrutai ir tada kilo dar viena mintis.sugalvojau atsispausdint ta zemelapi ir su skirtingu spalvu markeriais ant to vieno zemelapio perbraiziau visus marsrutus. Tada aiskiai matesi kuriose gatvesi kertasi dauguma regitros marsrutu ir kad gali tekti per praktika ten pravazuoti (paprastai marsrutai kertasi sunkesnese miesto vietose). Pasiemiau ta savo zemelapi ir paprasiau eisma mieste gerai zinanti drauga kad mane tomis gatvemis praveztu. Susiziurejau kur koki zenklai sustatyti kartu man patare kur kada geriau is anksto persirykiuot ir vietas kur egzaminuotojas gali "gaudyti" tavo klaidas.
Per egzamina visa jau anksciau surinkta medziaga padejo tuom,kad zinojau stop zenkla kuri uzdengia medziai. per egza manau 90% tikimybe kad as ji buciau pralekes tik kiek pristabdes.

O pabaigai:
1. Per egzamina negaudykit ant kelio esanciu duobiu
2. Aiksteleje negalvokit kur skubet. Didesnis greitis = sunkiau manevruot = uzvaziavimas ant baltu liniju.
3. Manevruodami mieste ziurekit i veidrodelius ar kam "neuzkisit"
4. Dar karta KET knyguteje paskaitykite ka reiskia istisine linija.
5. Po raudono uzsiziebes geltonas sviesaforo signalas reiskia kad laikas mint sankaba, must 1 begi ir laikyt koja virs akseleratoriaus.
6. Pasimegaukit vairavimu. Bent as tai dabar noriu atgal pasisukinet y reigitros aikstele ar pasivezinti miestu, kai vaziuojant buna toks geras jausmas, kai zinai kad jei padarysi avarija liks atsakingas egzaminuotojas, o ne tu.JUK SMAGU! Laughing
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aamber
dažnas svečias

Prisijungė: 2008 06 25

PranešimasParašytas: Tr. 06 25, 2008 12:00 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

saunus patarimai.. tik butu gerai, jei juos eitu pritaikyt stresinej situacijoj pritaikyt...
kai sedejau uz vairo per egzamina tai koja ant sankabos taip drebejo, kad vos ismint pajegiau Laughing
o del to, kad uztenka kelias sankryzas pravaziuot ir instruktorius mato, kaip vairuoji tai yra tiesa..
as ne visa marsruta isvaziau irgi ir islaikiau Laughing
Atgal į viršų
jolanta_
dažnas svečias

Prisijungė: 2008 06 30

PranešimasParašytas: Pir. 06 30, 2008 10:00 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dekui uz patarimus, ziuresim kaip seksis juos pritaikyti praktikoj Smile snd baigiau vairavimo mokykla, o regitroj nera visai laisvu vietu Crying or Very sad o as taip norejau eit laikyt iskarto, kai baigsiu, t.y jau sia savaite, o db... galvojau gal atsiras kokia laisva vieta, kas nors atisakys registracijos arba pakeis data, taciau kaip tycia nera vietu Crying or Very sad
Atgal į viršų
Kvailas
naujokas

Prisijungė: 2008 07 21

PranešimasParašytas: Pir. 07 21, 2008 8:23 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O man draugas patarė "įkalt" 100g, kad atsipalaiduočiau. Laughing
Žinoma, to daryt nežadu.
Tralfamadoras
dažnas svečias

Prisijungė: 2007 06 19

PranešimasParašytas: Pir. 07 21, 2008 10:04 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atsiprašau, bet kvailesnio patarimo už Nr. 2 nesu girdėjęs Very Happy
Atsisakyti apsiprasti su mašina? Kokio velnio?!
Bandyt parodyt save kietesnį ir šaltakraujiškesnį nei esi iš tikrųjų? Juk pasipūtėlių niekas nemėgsta. Jie ten tokius kiaurai mato ir kaip tik įsigeidžia nuleisti ant žemės.
Atgal į viršų
invent
dažnas svečias

Prisijungė: 2008 04 23

PranešimasParašytas: Antr. 07 22, 2008 6:28 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Teisingai, jei atsisakysi, pagalvos, kad jau labai gerai moki ir dar atidziau stebes klaidas. Aisku priklauso nuo instruktoriaus
Atgal į viršų
frightcat
dažnas svečias

Prisijungė: 2008 03 18

PranešimasParašytas: Antr. 07 22, 2008 7:24 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nereikia kreipti i instruktoriu demesio. Reikia isivaizduoti, kad esi vienas/-a.
As negaliu ramiai vazineti kai kas nors yra salia ir komanduoja Very Happy
Atgal į viršų
Sibile
naujokas

Prisijungė: 2008 07 14

PranešimasParašytas: Pir. 08 11, 2008 12:45 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Patarimai racionalus ir geranoriski, isskyrus viena-NESIJAUDINTI. Neisivaizduoju, kaip reikia taip paimti ir nesijaudinti. Kai laikiau teorija regitroje, atvaziavau, uzsiregistravau ir laukiu saltu veidu. Ir saltais nervais. Kadangi bijodama paveluoti atvaziavau ankstokai, reikejo 40 min. palaukti. Kol priartejo ta minute, kai turejau ieiti i klase, nervai taip pakriko, kad savo pavardes nebuciau pasakiusi paklausta. Ir nors zinojau, kad tikrai viska moku, taip bijojau, kad net neatsimenu, kaip i klase iejau. Atsakiau 100 proc, be klaidu, per 8 min. Isejus i kiema vos neapsiverkiau is laimes. Bet klausimas, KAIP nesijaudinti, liko. O dabar bus praktika, cia ne teorija, kur dar ir pagalvoti laiko turi. Isgersi raminanciu, busi apkvaises, o jei taip reikes drebeti, kaip teorijoje, tai tikrai neislaikysiu...
Atgal į viršų
mensiuke
naujokas

Prisijungė: 2008 08 17

PranešimasParašytas: Sk. 08 17, 2008 8:48 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Faktas kaip blynas- buti uztikrintu egzamino metu. sita irgi ne is vieno zmogaus esu girdejusi, kad padeda. man sake, kad ir parkavimosi metu (ko labiausiai bijau), jei padaryciau kokia ne kritine klaida, tai svarbiausia nepult i panika, o ramiai pasitaisyti... tik deja, pati zinau- pasakyti yra viena, o padaryti.... Embarassed Sad
Atgal į viršų
algoosia
naujokas

Prisijungė: 2009 07 28

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 10:26 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Patarimai tikrai geri, labai tiksliai surasei Idea Wink Man ramiau net pasidare, ruosiuosi ir as situs patarimus pritaikyti kita karta, kai laikysiu praktikos egzamina Idea Cool Smile
Atgal į viršų
Liniux
naujokas

Prisijungė: 2009 07 12

PranešimasParašytas: Antr. 08 11, 2009 12:33 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Razz Sveikinu. Sveikinu. Sveikinu...."egą45" su egzamino išlaikymu. puikiai žinau tą jausmą, kai išlaikai iš pirmo karto. toks geras puikus, neapsakomas jausmas aplanko, nes irgi iš pirmo karto pasisekė Exclamation Very Happy Razz Wink
schicknius
naujokas

Prisijungė: 2009 11 01

PranešimasParašytas: Sk. 11 01, 2009 12:28 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pagal jūsų pasisakymus darau išvadą, kad šitas stresas toks pat kaip prieš pasirodymą scenoje. esu pastebėjęs, kad dažnai koncertuojant scenos baimė mažėja, tai prieš praktikos egzaminą pakoncertuosiu ir esiu ramus.
Atgal į viršų
Rated
naujokas

Prisijungė: 2010 01 05

PranešimasParašytas: Antr. 01 05, 2010 8:19 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui ega45 už patarimus, reiks pasiskaityt dar kartą prieš egzaminą Smile
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Praktinis egzaminas Visos datos yra GMT
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume