Automobilio priekaba – transporto priemonė, skirta lengvesniam didelių krovinių transportavimui

Ar jums reikia transportuoti automobilius, didelius krovinius ir įrangą? Siūlome naudoti priekabą, kuri padės pervežti reikiamus daiktus vienu vežimu. Vienkartiniams pervežimams įvairių priekabų nuoma yra puikus sprendimas. 

Kas yra automobilio priekaba?

Automobilio priekaba – tai specializuota transporto priemonės dalis, skirta pervežti didelius ir sunkius krovinius arba net kitus automobilius. Priekaba prikabinama prie automobilio galo, o jų būna įvairių dydžių ir matmenų. Priekaba yra patogus sprendimas norint pervežti ir nestandartinių dydžių krovinius, kurie netelpa į automobilį, pavyzdžiui, medienos rąstus.

Didelė priekaba, kuria galima vežti automobilius, yra šiek tiek panaši į tralą. Didžiausias skirtumas yra tai, kad tralas yra atskira transporto priemonė, kuri turi vairuotojo kabiną, o priekaba – papildoma transporto priemonės dalis, kuri gali būti prikabinama ir nuimama. Be to, priekabos dažniausiai yra atviros, o tralai gali būti ir atviri, ir uždari.

Automobilio priekabų privalumai

Automobilio priekaba gali būti labai naudinga, kai reikia pervežti didelius krovinius. Todėl priekabos dažnai yra naudojamos statybų, logistikos ir transporto priemonių gabenimo srityse. Kodėl verta rinktis priekabą? Štai keli priekabų privalumai:

  • Efektyvumas. Naudoti automobilio priekabą yra efektyvu ir laiko, ir ekologijos atžvilgiu. Jos leidžia vienu kartu pervežti reikiamus krovinius, kas sutaupo laiko (nereikia pakartotinių važinėjimų) ir kuro. Tai labai aktualu verslams, kurie siekia optimizuoti savo veiklą ir sumažinti išlaidas. Be to, išmetama mažiau teršalų, kurie kenkia aplinkai;
  • Ekonomiškumas. Priekabos dažniausiai yra atviros. Atviros priekabos yra daug pigesnės nei uždaros priekabos ir tralai, o tai leidžia sutaupyti. Be to, jos yra lygiai taip pat saugios kaip ir uždaros;
  • Neribotas krovinių aukštis. Naudojant atviras priekabas, jums nereikia jaudintis dėl to, ar krovinys tilps aukščio atžvilgiu.
  • Nereikia samdyti vairuotojo. Jeigu jūs nuomojatės tralą, dažnai reikia samdyti vairuotoją. Priekaba tiesiog prikabinama prie jūsų automobilio.

Žinoma, pirkti priekabos dėl vienkartinio pervežimo neverta – geriau ją nuomotis. Siūlomos priekabų nuomos paslaugos yra puikus sprendimas tiek norintiems pervežti automobilį, tiek didelius ir sunkius krovinius.