Dakare R. Baciuška gins „Red Bull“ komandos garbę

Dakare R. Baciuška gins „Red Bull“ komandos garbę Kin Marcin / Red Bull Content Pool

Dakare Rokas Baciuška gins „Red Bull“ komandos garbę.

Ralyje „Red Bull“ prekinį ženklą atstovaus dvi komandos - „Red Bull Off-Road Junior Team USA presented by BFGoodrich“ ir „Red Bull Can-Am Factory Team“. Būtent pastarosios garbę gins R. Baciuška.

„Grįžtu į Dakarą su tikslu nugalėti. Šiemet galutinėje įskaitoje likau trečias. Tai buvo geras rezultatas žinant, jog tai buvo mano pirmasis Dakaras. Buvau geriausias naujokas“, - pristatymo metu sakė R. Baciuška, šiemet tapęs FIA pasaulio ralio-reido čempionu.

„Saudo Arabijoje vyksiančiose varžybose lenktyniausiu „Can-Am Maverick X3“ automobiliu. Šis automobilis, komanda bei „South Racing“ bus puiki platforma geram rezultatui pasiekti. Žinome, kad bivake sulauksime gero aptarnavimo, o „Can-Am“ yra geriausia technika, kurią gali turėti trasoje. Turiu viską ko reikia, kad kovočiau dėl pirmos vietos Dakare.“

Lietuvio komandos drauge bus Cristina Gutierrez, kuri septintą kartą startuos Dakaro ralyje. Tapusi „Red Bull“ programos nare, ispanė 2021 m. tapo FIA pasaulio taurės „Cross-Country“ nugalėtoja, o šių metų FIA pasaulio ralio reido sezoną baigė trečioje vietoje. Sportininkė šiemet taip pat tapo „Extreme E“ čempione.