Policija autostradoje pasivijo ir sustabdė greitį viršijantį automobilį

Policija autostradoje pasivijo ir sustabdė greitį viršijantį automobilį

 Lietuvos policija savo „Facebook“ pasidalino įrašu kaip autostradoje pasivijo ir sustabdė greitį viršijantį automobilį.

 Tiesa, paskui automobilį buvo važiuota kuris laikas, o policijos švyturėliai buvo įjungti tik tada, kai vairuotojo greitis siekė kiek daugiau negu 200 km/val.

 Po vaizdo įrašu iškart pasirodė pasipiktinę komentarai, anot pareigūnai tyčia provokavo vairuotoją ir jo nestabdė iškarto. Tiesa, policija turėjo ir savo atsaką: „Ši įranga fiksuoja ne vienkartinį-momentinį, o vidutinį greitį tam tikroje atkarpoje, todėl policijos pareigūnai turėjo prisivyti pažeidėją, įjungti matavimo įrangą ir važiuoti paskui jį apie 500 m., kad užfiksuotų viršytą greitį.”

 Vis dėlto, net jei tai būtų ir netiesa, o greitį galima buvo pamatuoti iškarto, ką jūs kaltintumėte šioje situacijoje: ar lengvai įtakai pasiduodantį vairuotoją, kuris jaučiasi, kaip lenktynininkas gatvėse, ar pareigūnus, kurie nori įteikti maksimalią baudą vairuotojui.

Verta pabrėžti, kad maksimali bauda būtų buvusi, kai jis važiavo 180 km/val. greičiu, nes griežčiausia bauda yra skiriama už kai leistinas greitis viršijamas daugiau negu 50 km/val.