„Formulės-E“ kvalifikacijoje Džakartos trasoje J.-E. Vergne'as iškovojo „pole“

„Formulės-E“ kvalifikacijoje Džakartos trasoje  J.-E. Vergne'as iškovojo „pole“ DS Techeetah

„Formulės-E“ kvalifikacijoje Džakartos trasoje J.-E. Vergne'as iškovojo „pole“, o antroje vietoje liko jo komandos draugas Antonio Felixas da Costa.

Nuo tada, kai čempionate naudojamas naujas kvalifikacijos formatas, pirmą kartą pirmas dvi startines pozicijas iškovojo tos pačios komandos sportininkai. Būtent „DS Techeetah“ lenktynininkai susikovė finale dėl „pole“ pozicijos.

Vieną ratą įveikęs greičiau nei komandos draugas, J.-E. Vergne‘as penkioliktą kartą iškovojo „pole“ poziciją. Tai naujas „Formulės-E“ rekordas.

Nors A. F. da Costa ir liko antras, portugalui tai geriausias rezultatas, pasiektas šiemet surengtuose kvalifikaciniuose važiavimuose.

Edoardo Mortara buvo du kartus greičiausias Berlyne, Vokietijoje, surengtoje kvalifikacijoje, bet šį kartą pusfinalyje nusileidęs minėtam A. F. da Costai liko ketvirtas. Greta jo iš antrosios eilės startuos J.-E. Vergne‘ui greičiu nusileidęs „Jaguar“ atstovas Mitchas Evansas, šiemet jau spėjęs iškovoti dvi pergales.

Penktoji startinė vieta atiteko „Andretti“ komandos sportininkui Jake‘ui Dennisui, kuris buvo greičiausias tarp sportininkų, pralaimėjusių ketvirtfinalio važiavimuose. O greta jo varžybas pradės Sebastienas Buemi, kuriam tai kol kas geriausias rezultatas šiais metais.

Iš šeštosios pozicijos turėjo startuoti „Porsche“ atstovas Pascalis Wehrleinas. Bet už tai, jog neleistinu metu ekipa patikrino vokiečio automobilio jėgainę, pilotui buvo skirta 5 starto pozicijų bauda.

Po to, kai bauda buvo pritaikyta P. Wehrleinui, septintoji startinė vieta atiteko čempionato lyderiu Stoffeliui Vandoorne‘ui.

„Porsche“ sportininkui Andre Lottereriui sekėsi sunkiau. Sportininkas startuos aštuntas. Tuo tarpu čempiono titulą ginantis Nyckas de Vriesas liko devintas.