Pristatytas naujas „Formulės-E“ „Porsche“ bolidas

Pristatytas naujas „Formulės-E“ „Porsche“ bolidas Porsche

Pristatytas naujas „Formulės-E“ „Porsche“ bolidas. „Porsche“ tapo pirmąja komanda, oficialiai pristačiusi savo trečios kartos „99X Electric Gen3“.

Pristatymo metu taip pat buvo pristatyta ir pakitusi lenktynininkų pora. Jai kitais metais atstovaus Pascalis Wehrleinas ir FE čempionas Antonio Felixas da Costa, kuris pakeis komandą palikusį Andrę Lottererį.

„Porsche“ kartu su DS ir „Jaguar“ bandymų metu įveikė daugiausiai kilometrų su naujuoju „Gen3“ bolidu. Jos taip pat turėjo daugiausiai problemų su įkraunama energijos kaupimo sistema (RESS).

Kalbėdamas apie „Gen3“ bandymus, „Porsche“ FE sporto direktorius Florianas Modlingeris sakė kad, kitais metais daugelis turėtų susidurti su problemomis, nes tai bus naujas automobilis.

„Mūsų tikslas buvo labai anksti išvažiuoti į trasą. Tai padarėme birželį. Kol nesusidūrėme su problemomis, pirmieji bandymai vyko sklandžiai“, - sakė F. Modlingeris.

„Negaliu pasakyti ir tikrai nežinau, kiek problemų turėjo kiti. Bet žinau, kad viską kontroliuoja FIA ir jie žino apie problemos ir jų priežastis.“