J. Newgardeno avarija pasinaudojęs, IndyCar Alovojos lenktynėse pergalę Ajovoje iškovojo P. O‘Wardas

J. Newgardeno avarija pasinaudojęs, IndyCar Alovojos lenktynėse pergalę Ajovoje iškovojo P. O‘Wardas Penske Entertainment: Joe Skibinski

„IndyCar“ Alovojos lenktynėse dominavusio Josefo Newgardeno avarija pasinaudojęs, pergalę iškovojo Patricio O‘Wardas. 

Nugalėjęs šeštadienį toje pačioje trasoje surengtose varžybose, J. Newgardenas pirmoje lenktynių pusėje įveikė kvalifikacijos nugalėtoją, komandos draugą, Willą Powerį ir tapęs lyderiu ilgą laiką dominavo lenktynėse. Bet amerikiečio pasirodymas baigėsi 235-ame rate, kai nesuvaldęs automobilio sportininkas trenkėsi į apsauginę sieną.

Iš lenktynių pasitraukus J. Newgardenui, nauju varžybų lyderiu tapo P. O‘Wardas, kuris iki tol sustojimų metu buvo aplenkęs W. Powerį ir pakilęs į antrą vietą.

Atsidūręs rikiuotės priekyje, „McLaren“ sportininkas kontroliavo situaciją ir sėkmingai pabėgęs nuo varžovų finišo liniją kirto pirmas.

Šį savaitgalį iškovojęs dvi „pole“ pozicijas, W. Poweris antrose lenktynėse iš eilės finišavo antras. O ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo australo komandos draugas Scottas McLaughlinas.

Į stipriausiųjų šešetuką pateko trys „Ganassi“ ekipos sportininkai. Vos iš 18-os pozicijos startavęs Scottas Dixonas finišo liniją kirto ketvirtas ir lenktynininkų įskaitoje pakilo į trečią vietą.

Daugkartinis NASCAR čempionas Jimmie Johnsonas puikiai pasirodė antrose lenktynėse iš eilės. Amerikietis aplenkė komandos draugą bei čempionate vis dar pirmaujantį Marcusą Ericssoną ir finišo liniją kirto penktoje vietoje.

Paskutinėje lenktynių atkarpoje aplenkęs Romainą Grosjeaną ir Deividą Maluką, septintoje vietoje finišavo antrasis „McLaren“ komandos sportininkas Felixas Rosenqvistas.

Takuma Sato turėjo pripažinti mažiau patyrusio Deivido Maluko pranašumą. Nusileidęs Amerikos lietuviui ir R. Grosjeanui, japonas lenktynes baigė dešimtas.

Rezultatai