Naktiniame reide Vilniuje, pagauti trys pažeidėjai

Naktiniame reide Vilniuje, pagauti trys pažeidėjai

Naktiniame reide Vilniuje, pagauti trys pažeidėjai, visi jie buvo girti, o vienas neturėjo teisės vairuoti.

Viskas prasidėjo, kai 29-erių vyras sustabdytas su „Škoda“ neigė vartojęs alkoholį, tačiau įpūtė 0,61 prom. Už tai jis praras teisę vairuoti automobilį metams.

Toje pačioje vietoje buvo sustabdytas amerikietis, kurio išduota vairuotojo teisė JAV Lietuvoje negalioja. Jam reikia dar papildomo dokumento norint vairuoti Europoje. Jis buvo nubaustas už vairavimą be pažymėjimo.

Kitam užsieniečiui skirta buvo dar didesnė bauda, kadangi jis įkliuvo vairuodamas automobilį išvis neturint pažymėjimo. Tiesa jis teigė, kad turi pažymėjimą, kuris yra išduotas Kamerūne, tačiau jį yra pametęs.

Įdomiausia situacija kilo tada, kai pareigūnams aiškinantis su vairuotoju, netoliese sustojo BMW X5 ir įsijungė avarines šviesas. Tiesa, pareigūnai greitai prisistatė prie jo, tačiau vairuotojas teigė, kad jam pasibaigė benzinas. Visgi automobilis buvo patikrintas. Policininkams paprašius parodyti, ar tikrai neįsijungia variklis, melas išaiškėjo.

Taip jis nutarė tikėjosi, kad išvengs susitikimo su pareigūnais, mat jam buvo nustatytas lengvas girtumas (0,57 prom.). Nors iki pareigūnų jam atvažiuoti nepavyko dėl „pasibaigusio kuro“, patys pareigūnai prie jo prisistatė.

Trečiasis įkliuvo su „Renault“ automobiliu. Jis neturėjo pažymėjimo, o įpūtė net 0,98 prom. Šis vyriškis jau nekartą įkliuvo dėl įvairių pažeidimų, o už tai buvo ir teistas. O vairuotojo pažymėjimo jis niekada net nėra turėjęs.