E. Gražys triumfavo Palangoje surengtose sprinto varžybose

E. Gražys triumfavo Palangoje surengtose sprinto varžybose Organizatorių, Andriaus Lauciaus nuotrauka

„Porsche“ automobiliu važiavęs Egidijus Gražys triumfavo Palangoje surengtose sprinto varžybose.

Minėtos sprinto varžybos kasmet tradiciškai pradeda „Aurum 1006 km lenktynių“ važiavimų maratoną.

Pernai Palangoje surengtose sprinto varžybose triumfavo Dovilas Čiutelė su savo raudonąją „Lada“. Tuomet lietuvis trumpą distanciją įveikė per 4,68 sek.

Nugalėti antrus metus su „Lada“ automobiliu nepavyko. Šį kartą „Dynami:t Super sprint“ varžybose 60 metrų distanciją greičiausiai įveikė E. Gražys, vairavęs „Porsche Cayman GT4 Club sport“ automobilį. Sportininkas distanciją įveikė per 5,27 sek.

Antroje vietoje liko tokį pat laiką užfiksavęs „RC Cola Racing Shaked By Texaso“ atstovas Eugenijus Sladkevičius, važiavęs su „Ford Shelby GT350 Evo2“ automobiliu.

Prieš metus sprinto varžybose triumfavęs D. Čiutelė iš „Spark Energy / galingas.lt“ komandos liko trečias. Sportininkas su „Lada 2104“ distanciją įveikė per 5,29 sek. Tai beveik puse skundės prastesnis rezultatas už tą, kurį lenktynininkas pademonstravo pernai.