Seime – pasiūlymas suteikti teisę savivaldybių pareigūnams teisę bausti paspirtukininkus
Seime buvo užregistruotos Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisos. Jomis siekiama suteikti savivaldybių įgaliotiems pareigūnams teisę bausti paspirtukininkus.
Savivaldybės pareigūnai galėtų ne tik sustabdyti taisykles pažeidusius paspirtukininkus, bet ir išrašyti administracinių nusižengimų protokolus.
Tikimasi, jog šie pokyčiai padės sumažinti pažeidimų skaičių bei padės saugiau jaustis tiek pėstiesiems, tiek kitiems eismo dalyviams.