Kitame WRC sezone O. Tanakas atstovaus „M-Sport“ komandai

Kitame WRC sezone O. Tanakas atstovaus „M-Sport“ komandai Jaanus Ree/Red Bull Content Pool

Kitame WRC sezone Ottas Tanakas atstovaus „M-Sport“ komandai.

2019 m. WRC čempionas pasibaigus šių metų sezonui paliko „Hyundai“ ekipą, nors turėjo dar metus laiko galiojančią sutartį.

Kurį laiką sklandė gandai, kad estas ateityje gali sugrįžti į „M-Sport“ komandą, o šiandien tai buvo patvirtinta oficialiai.

Sportininkas jau spėjo praėjusią savaitę Anglijoje išbandyti komandos „Ford Puma Rally1“ automobilį. Teigiama, kad estas, kurio šturmanu bus Martinas Jarveoja, su ekipa pasirašė ilgalaikę sutartį.

O. Tanakas komandoje pakeis Craigą Breeną, kuris šiemet atstovavęs „M-Sport“, kitais metais sugrįš į „Hyundai“ komandą. Esto komandos draugai turėtų paaiškėti iki gruodžio 16-ios. Tai paskutinė diena, kai ekipos turės pateikti lenktynininkų sąrašą, kurie startuos kitų metų Monte Karlo ralyje.

„M-Sport“ - tai vieta, kuri mane užaugino, kaip lenktynininką ir kurioje gavau visas sunkias pamokas bei patirtį, kad tapčiau aukščiausio lygio pasaulio ralio čempionato dalyviu. Nuo tada, kai tapau pasaulio čempionu, man nepavyko apginti titulo, tad nerasiu ramybės savyje tol, kol dar kartą netapsiu čempionu“, - sakė O. Tanakas.