Atsiliepimai apie AUTOKLASĖ, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

6.7
Pakankamai Atsiliepimai: 14
6.8
6.9
6.9
7.1
6.2
5.7
7.1

Visi atsiliepimai

Tomas

9.4 / 10 Labai gerai 30 A Vilnius, Algirdo g. 35 / Naugarduko g. 28-10

"ziauriai patiko, nors pats vis atsifudbolindavau del darbo bet prisit"

-

Malonus A kategorijos instruktorius, viska paaiskino islaukiau egzamina iskart

Viktorija

9.7 / 10 Fantastiškai 24 B Vilnius, Algirdo g. 35 / Naugarduko g. 28-10

"Išties labai gera vairavimo mokykla"

-

Mokyklos administracija – suprantanti ir lanksti, lengvai galima susitarti dėl patogaus pamokų laiko. Vairavimo instruktoriai – tikri savo darbo profesionalai – labai kantrūs bei viską išsamiai paaiškina. „Regitroje“ vairavimo praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Rekomenduoju!

Karolina

9.1 / 10 Labai gerai 31 B Vilnius, Algirdo g. 35 / Naugarduko g. 28-10

"Labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent šią vairavimo mokyklą."

* Norint išmokti vairuoti, visur reikia mokintis :)

* Teorija aiškiai suprantama ir idomiai pateikta, o ne sausa teorija iš vadovėlio; * Instruktoriai kantrūs :); * Lankstus grafikas, galima lengvai susiderinti kitą laiką; * Praktiniai patarimai padėjo abu egzaminus išlaikyti iš pirmo karto.

Aistė

10 / 10 Fantastiškai 30 A Vilnius, Algirdo g. 35 / Naugarduko g. 28-10

"Rekomenduoju A kategoriją!"

-

Labai rekomenduoju A kategorijos instruktorių Darių, nes: ▪ jis yra ramus ir nedemonstruoja jokio streso, o tai padeda mokiniui išlikti ramiam bei jaustis saugiam; ▪ informaciją pateikia aiškiai bei lakoniškai, todėl ją lengva įsisavinti ir pritaikyti praktikoje; ▪ yra empatiškas – perskaito veide neužtikrintumą ir visada paklausia, kaip jautiesi; ▪ jis fainas ir draugiškas. Net 7 valandą ryto. Šeštadienį. Ačiū, tikrai kartočiau viską dar kartą!

Petras

1 / 10 Blogai 18 B Vilnius, Algirdo g. 35 / Naugarduko g. 28-10

"Negaiskit laiko ir pinigų "

Mokykla tiesiog tragedija ateini i vairavimo pamoka ja tau perkelia tiesiog nepranesus o ka kalbet apie instruktorius tiesiogai manau nesupranta savo darbo per mokyklini egzamina pradejo aiskint naujus dalykus kaip suprast. zmones negaiskit laiko ir pinigu o ka dar kalbet apie masinas tikras metalo lauzas stabdziu beveio nera tiesiog neikit

-

Eglė

1.4 / 10 Blogai 22 B Vilnius, Algirdo g. 35 / Naugarduko g. 28-10

"Nerekomenduouju"

Nerekomenduoju, sugaištas laikas, išmesti pinigai, administracija tiesiog apgailėtina, susišnekėti beveik neįmanoma, ištisai buvo keičiami vairavimo laikai, atėjus sakoma, kad šiandien nevairuosi, iš anksto nepranešama. Mokykloje kompiuteriai labai prastai veikia, patalpos nepritaikytos mokymuisi, patalpose šalta. Atvažiavus į aikštelę, kartu su instruktoriumi, ji buvo užrakinta, uždėta spyna... Galėčiau vardinti ir vardinti... Kaina neatitiko kokybės. Teko pakeisti mokyklą ir visa laimė, kad taip padariau...

Instruktorius Olegas

Diana Andrejeva

3.7 / 10 Blogai 19 B Vilnius, Algirdo g. 35 / Naugarduko g. 28-10

"Nepatariu! "

Nepatariu eiti, pinigu ismetimas veltui! Kol nuvaziuoji iki regitros marsruto lieka mazai laiko! Administratore Olga isvis nezino savo darbo, tik pinigus moka pasiimti. Masinos tragiskos tik viena masina normali. Praktika islaikiau tik tada kai pasiemiau papildomas pamokas kitoje mokykloje. Kompiuteriai klaseje vos veikia.

Nieko gero

Te Re Sa

9.3 / 10 Labai gerai 19 B Vilnius, Algirdo g. 35 / Naugarduko g. 28-10

"Puiki"

Blogo nieko nebuvo man viskas patiko.

Super mokykla viskas puiku grafikas geras instrukturiai nuostabus. Puikis kolektyvas visi draugiski bei malonus. Visalaik budavau isklausyta. Mano nuomone tai puiki mokykla. Todel siulau ja ringtis ☺

Gintarė Neimantaitė

9.6 / 10 Fantastiškai 23 B Vilnius, Algirdo g. 35 / Naugarduko g. 28-10

"Lankstus pamokų grafikas, kurį galima derinti su studijomis bei darbu"

-

Lankstus grafikas, tinkantis prie mano darbo ir studijų grafiko

Veronika

10 / 10 Fantastiškai 22 B Vilnius, Algirdo g. 35 / Naugarduko g. 28-10

"Šaunus ir labai draugiškas kolektyvas!"

-

Šaunus ir labai draugiškas kolektyvas! Instruktoriai tikrai išmanantys savo darbą ir sugebantys išmokyti vairuoti bene bet kurį:) džiaugiuosi, jog buvau pasirinkusi šią mokyklą! 100+!

Nerekomenduoju!!!!!

3.1 / 10 Blogai 23 B Vilnius, Algirdo g. 35 / Naugarduko g. 28-10

"Nesirinkite šios mokyklos !!!"

Draugė pasiūlė kartu eiti mokytis, nes tuo metu kaip tik šita mokykla siūlė nuolaidą - kursai kainavo 300€ (tiesa, po kurio laiko mane užsipuolė, kad sumokėčiau likusius pinigus, nes jokios nuolaidos nebuvo ir tt). Tačiau pasirodė viskas ne taip paprasta. Nuolaida buvo ne šiaip sau, išlaikyti mokyklinį praktikos egzaminą - neįmanoma. Pasirodo apkvailino ne vieną kartą, tik ėmė pinigus, o paskui dar ir pakėlė kainą už papildomą pamoką... ale suteikė nuolaidą, bet paskui tiesiog išmušė tą pilną sumą. Instruktoriai nepatiko, nejaukiai jausdavausi su jais, keldavo įtampą... Sutarties kopijos nedavė, neduodavo čekių už papildomas pamokas.. Daug už ką papildomai reikėjo mokėti. Patalpos tragiškos. Vadovė Olga taip pat pasimetusi moteris, kuriai tik pinigai galvoje.. tiesiog sugaišau labai daug laiko ir įkišau daug pinigų.. patariu nesirinkti šios mokyklos, nes prarasite daug pinigų ir norą vairuoti.

-

Evgenija

5 / 10 Silpnai 24 B Vilnius, Algirdo g. 35 / Naugarduko g. 28-10

"Negaiskit laiko ir pinigu!"

Niekam nepatariu eiti mokytis į šita mokyklą!!! Aptarnavimas tragiškas- administratorė nežino savo darbo. Pastoviai keičiasi pasivažinėjimo grafikai. Vadovė Olga galvoja tik apie pinigus, paslaugų kokybė jai neįdomi. Plauna tik pinigus. Mokyklinio egzamino neįmanoma išlaikyti. Bet, kai tik ateini tai auksinius kalnus žada. Daug sugaišto laiko ir pinigų...

-

Anastasiya Barodka

4 / 10 Blogai 20 B Vilnius, Algirdo g. 35 / Naugarduko g. 28-10

"Iš pirmų apsilankymų nepatiko"

*Aptarnavimas belenkoks! Administatorė šnekasi į visas pusės, jeigu kažkas ateina pradėda aptarnauti kitą, nebaigus su sedinčiu žmogumi, pasirašyti kelis popieriukus užtrūko pilną valandą. Suprantu, kadvisus į veidus naįsimena, tačiau klausti: "ko TU nori?" tikrai neetiška. *Kaina nurodyta su nuolaidą, 310eu. Tačiu pasirodė, kad daaaaug už ka reikia mokėti papildomai. *Medicininę pažymą gavau be jokių tikrinimų (ekstrasensai). *Apie mokymų pradžią nepranešė (nors ir žadėjo), teko nuolat skambinėti, kad sužinoti kažką naujo. *Sutarties į rankas neišdavė. *Net kelių eismo taisyklių knygelė į kainą neįskaičiuota! *Vairavimo testai prieinami tik klasėje, kodai, kad spręsti namuose - mokami (kitur būna įskaičiuota). *Teorijos klasė - praenamasis dvaras.

Draugiškas teorijos mokytojas.

Žilvinas

8.1 / 10 Gerai 28 BE Vilnius, Algirdo g. 35 / Naugarduko g. 28-10

"Tikrai nebloga mokykla uz labai patrauklia kaina"

Pakaitinis lektorius buvo prastokas paskaitos monotoniskos. pries egzamina regitroje suzinojau kad manes neiregistravo kaip isklausiusio kursus. Bet per 10 min po popokalbio telefonu tai sutvarke. Ir egzamina laikyti galejau.

pagrindinis lektorius buvo labai geras, buvo idomu klausyti paskaitu.