Atsiliepimai apie Euro Draivas, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

8.2
Gerai Atsiliepimai: 85
8.1
8.0
8.0
8.7
8.5
8.3
8.1

Visi atsiliepimai

as

5.4 / 10 Silpnai 21 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"-"

Intruktoriai, direktorė, bendravimas, informacijos perteikimas

-

rokas.rudzianskas

10 / 10 Fantastiškai 19 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Super super vairavimo mokykla, išsilaikiau teises iš pirmo karto!!"

-

Super super super Eurodraivo kolektyvui! Pagaliau atėjo ta diena, kai mano viena didžiausių svajonių išsipildė, išsilaikiau teises iš pirmo karto! Iš pirmo karto!! Labai labai labai dėkui instruktoriui Valdui, kuris buvo kantrus, šmaikštus ir padarydavo visas pamokas labai įdomias! Iš pradžių atrodė, kad mechaninė mašina ne man, bet Valdas išmokė! Iš pradžių buvo šiektiek streso, bet kuo daugiau pamokų turėjom, tuo stresas mažėjo ir į Regitrą nuėjau tvirtai žinodamas, kad išlaikysiu! Tą ir padariau - iš pirmo karto! Labai ačiū ir administratorei Editai, kuri visada padėdavo, jeigu kildavo kažkokių klausimų, gerai suderindavo laikus pamokoms! Dar kartą didžiulis dėkui mano instruktoriui Valdui, kuris padėjo įgyvendinti mano didžiausią svajonę! Visiems, kurie nori išsilaikyti teises iš pirmo karto, visi keliai veda į Eurodraivą! Na ką, susitiksime kelyje!

Игорь Ю.

10 / 10 Fantastiškai 18 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Viskas patenkino, Rekomenduoju!!!"

-

Viskas kuo puikiausiai!!!

Inga Vaivadaite

10 / 10 Fantastiškai 35 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Tikrai 10/10, Rekomenduoju."

Absoliučiai nieko.

Didelis ačiū instrukltoriui Jevgenijui, labai geras žmogus, labai daug išmokau, ramus ir profesionalus. Dėkui Editai už šiltą priėmimą, nuostabi moteris, džiaugiuosi su ja susipažinus. Visa komanda superiniai.

Ingrida

10 / 10 Fantastiškai 35 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Super"

Nieko

Viskas tobula

Эдуард М.

10 / 10 Fantastiškai 99 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"-"

-

Geri instruktoriai, labai gerai viska paaiskina. Labai geras aptarnavimas, kainos nesikandziuoja

Ema

10 / 10 Fantastiškai 18 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Rekomenduoju!!!!"

Negaliu pasakyti nieko blogo apie šią mokyklą

Viskas labai patiko, esu nerealiai patenkinta šia mokykla, visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto! Esu be galo dėkinga, kad mokykloje buvo suteikta galimybe važinėti ne su vienu instruktoriumi, tokiu būdu pripratau prie kito žmogaus šalia ir be baimės jausmo nuvažiavau į Regitra, nebuvo jokio streso, kad šalia kitas žmogus sėdi . Taip pat labai džiaugiuosi, kad egzamino diena buvo suteikta galimybė prasivažiuoti su instruktoriumi ir instruktorius nuvežė iki Regitros todėl tikrai jaučiausi daug ramiau, nes dar prieš egzaminą pakartojo instruktorius esminius dalyku. Didelis AČIŪ Eurodraivas kolektyvui! :*

Monika

10 / 10 Fantastiškai 25 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Malonūs, profesionalūs darbuotojai, aukšta mokymų kokybė. "

-

Visų pirma, labai maloni, draugiška administracija. Bet visgi šis atsiliepimas ir didžiulis ačiū yra skirtas mane vairuoti mokiusiam instruktoriui - Remigijui. Jo dėka į Regitrą ėjau užtikrinta ir pasitikinti savimi, žinodama, kad MOKU vairuoti. Žinoma, egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. :) Tad esu nepaprastai dėkinga instruktoriui, kuris visada atsakydavo į visus kilusius klausimus, visada būdavo geros nuotaikos, duodavo daugybę patarimų. Žodžiu - super! Esu nepaprastai laiminga, kad turėjau galimybę mokytis vairuoti čia, visiems rekomenduoju šią profesionalią mokyklą. :)

Gedas

10 / 10 Fantastiškai 27 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Rekomenduoju!!! Viskas SUPER "

-

Rekomenduoju Eurodraiva, viskas labai gerai nuo teorijos paskaitu iki praktikos - 10 balu! Aciu instruktoriui Jevgnijui uz kantrybe ir gerus patarimus kurie labai padejo egzaminui Regitoj

Eduardas

9.7 / 10 Fantastiškai 18 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Rekomenduoju"

-

Žiauriai gera mokykla, geras instruktorius ir mokytojas. Labai dėkingas savo instruktoriui Remigijui. Ko gero tai pats geriausias instruktorius Lietuvoje! :)

Leonid Vasiljev

9.9 / 10 Fantastiškai 32 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Rekomenduoju "

-

Esu labai patenkintas

Александра Ершова

10 / 10 Fantastiškai 21 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Rekomenduoju šį vairavimo mokyklą!!"

-

Tik geriausi atsiliepimai apie Eurodraivą!! Labai labai esu dėkinga mano geriausiam instruktoriui Remigijui:) Tikrai superinis savo srities profesionalas ir žmogus. Geriausi linkėjimai jam!:) Labai pasiilgau jau pamokų su juo:) Jau vairuoju 4mėnesius, naudojausiu visais jo patarimais vairuojant ir prižiūrint jau savo mašiną:) Rekomenduoju jį visiems savo draugams ir visiems čia tik ieškantiems gero instruktorius ir tik pradedantiems kelią iki vairuotojo pažymėjimo:) Didelis ir nuoširdus AČIŪ!!!

Gintarė

10 / 10 Fantastiškai 24 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Viskas LIUKS!!!"

-

Noriu padekoti visam Eurodraivo kolektyvui, teorijos destytojui Viktorui, grieztas, bet aiskina teorija 100 % gali drasiai laikyti Regitroje po jo paskaitu! Didelis ACIU instruktoriui Romanui! Islaikiau siandiena egzamina is pirmo karto, nors galvojau, kad oro salygos pakis koja, nes vel ziema prasidejo:) Tikrai galiu rekomenduoti sia mokykla ir instruktoriu Romana!!!!!

Deivis

9.7 / 10 Fantastiškai 23 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Viskas lb super!!!!"

-

Visam Eurodraivo kolektyvui! ACIU!! snd islaikiau Regitroje vairavimo egzamina is pirmo karto , labai supereriniai zmoniski instruktoriai.Vazinejau su dvejais nes norejau isbandyti ne su vienu, abudu lb geri. Nera itampos, aiskina suprantamai ir paprastai. Rekomenduoju!!!

Eurofanas

6 / 10 Patenkinamai 31 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"-------"

Reklamoje deklaruojama, kad „EURODRAIVAS“ – europietiškos kultūros mokykla. Patikėjau ir tik vėliau supratau, kad ne apie 21amžiaus kultūrą yra kalbama. Inventorius klasėje nutrintas, kompiuteriai, manau, taip pat geriausiu atveju 20 a, nes iki mūsų laikų, kiek mačiau, nugyveno tik 2 ir tie, matyt itin brangūs kaip istorinė vertybė, nes labai saugomi (reik prašyt ir, kaip bibliotekos skaitykloje, juos jums atneša). Tiesa – transporto priemonės tikrai 21 amžiaus. O šiaip dvelkia ne tik viduramžiais, bet ir vergovine santvarka su šeimininke ir keliais vergais, kurie, didžiąja dalimi, savo iniciatyva (kitaip nesuvokiama) bando kepti vairuotojus stengdamiesi atkreipti ponios dėmesį . Lenkiu galvą prieš instruktorius, nes 21 amžiuje esant tokioms darbo sąlygoms, JŪS dar sugebate turėti pakantumo mokiniams, darbdavei bei demonstruoti savo profesionalumą... O vertinant, kad mokykla Lietuvoje, o Lietuva – Europoje, tai matyt ir europietiškos kultūros dalelė ten yra... ???

Geros transporto priemonės.