Atsiliepimai apie FESTINA LENTE, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

7.6
Gerai Atsiliepimai: 25
7.6
7.3
8.0
7.4
7.8
7.8
7.4

Visi atsiliepimai

Laima

2 / 10 Blogai 20 B Panevėžys, Respublikos g. 21

"Baisu"

Ne mokykla, o košmaras. Žiūri tik kaip paimti pinigus, dar nepradėjus važinėti jau sako, kad reikės papildomų pamokų. Jokios pagarbos mokiniui, daugiau koliojasi, nei moko ir galvoja, kad tai normalu. Deja...Gailiuosi, kad teko susidurti su tokia mokykla, kuri net neverta tokio vardo. Pinigai išmesti į balą.

Nieko

Jūratė

9.3 / 10 Labai gerai 43 B Panevėžys, Respublikos g. 21

"Viskas buvo gerai"

Nieko blogo.

Vairavimo instruktorius Egidijus (jaunas) labai šaunus, rekomenduoju visiems:ramus, taktiškai, daug aiškina. Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto, nors patirties visai nebuvo.

Gabija

9.6 / 10 Fantastiškai 21 B Panevėžys, Respublikos g. 21

"Pozityvi patirties su šia mokykla! Džiaugiuosi pasirinkusi būtent ją "

-

Mokykla paliko tikrai teigiamą įspūdį jau nuo pirmos dienos atėjus užsiregistruoti pamokoms. Pasitiko labai maloni moteris, viską suprantamai, maloniai išaiškino apie visą tvarką. Vairavimo praktikos mokiausi kartu su instruktorium Egidijumi ir dabar drąsiai galiu rekomenduoti būtent šį instruktorių. Mokytis vairavimo atėjau būdama tikrai nedrąsi ir iš pradžių buvo gan nelengva bei daug kas neaišku, tačiau dėka šio instruktoriaus, jo mokymo metodo, požiūrio gavau tikrai naudingos patirties bei pagaliau galiu džiaugtis turėdama vairavimo teises savo rankose ir galimybe mokytis pačiai. Mokoma ne tik Regitros egzaminui, bet gyvenimui, kad ir kokios situacijos gali jame nutikti. Norintiems mokytis ir išmokti pačios geriausios rekomendacijos! Ačiū šiai mokyklai už suteiktą patirtį ir žinias!

Kotryna

1.7 / 10 Blogai 18 B Panevėžys, Respublikos g. 21

"Nesirinkite! "

Nerekomenduoju! Yra daug geresnių vairavimo mokyklų Panevėžyje. Grafikas visiškai nelankstus, instruktorius su kuriuo teko susidurti visiškai nesuvokiantis atsakomybės jausmo dėl mokinių, suinteresuotas tik pasiimti pinigus.

Teorija gerai

Sima

1 / 10 Blogai 19 B Panevėžys, Respublikos g. 21

"Tragedija"

Vairavimo mokykla tragiška. Instruktorius pastoviai pamokų metu kalnėdavo telefonu, netrūko ir keiksmažodžių. Laiką tiesiog stumdavo, dažnai veluodavo į vairavimo pamokas, už kurias mokami pinigai!

-

Tomas

1 / 10 Blogai 19 B Panevėžys, Respublikos g. 21

"Niekas pas instruktoriu jona nesimokinkit vairuot"

Tragedija, vairavimo pamokom laiko neturi, durniu ijunges vazineja telefonu kalbedamas, mokint nieko nemoko

-

Gvidas

1 / 10 Blogai 19 B Panevėžys, Respublikos g. 21

"Direktorius tragiskas, niekam nerekenduoju"

Mokykla tragedija, niekam nerekomenduoju.. kainos kosmines direktoriaus darbas tragiskas per diena priema po 2-3zmones vairavimo pamokom laiko neturi. Tokios mokyklos neturi egzistuot zmones nepasimaukit!

-

Lina

4.6 / 10 Silpnai 25 B Panevėžys, Respublikos g. 21

"Tragedija, vairavimo instruktorius, kuri aš gavau, neismoke nieko"

Vairavimo instruktorius neismoke nieko, nesitvarde, rėkė, nieko nepaaiškindavo, į klausimus neatsakydavo,vairavimo pamokos buvo kažkoks košmaras. Labai gailiuosi pasirinkusi šią mokyklą, pinigai išmesti į balą. Panevėžyje tikrai yra daug geresnių mokyklų, tad nekartokit mano klaidos, rinkitės atsakingai, nes išmeskite pinigus ir dar kiek nervų susigadinsite.

Su teorija viskas OK.

Tomas

9.4 / 10 Labai gerai 20 B Panevėžys, Respublikos g. 21

"Padėka"

-

Dėkui už greitai ir gerai suteiktus papildomus mokymus. Rekomenduoju.

Ieva Kanopaitė

9.6 / 10 Fantastiškai 18 B Panevėžys, Respublikos g. 21

"Gera mokyklos lokacija, puikus personalas, instruktoriai, personalas."

-

Džiaugiuosi savo pasirinkimu mokytis būtent šioje mokykloje. Jei kada gyvenime prireiktų rinktis vėl, būtinai grįžčiau pas teorijos mokytoją, instruktorių Egį, kuriam esu dėkinga už neišsenkančią kantrybę atsakant į daugybę klausimų. Instruktorius, kuris taikydamas savo metodus "įkals" visas svarbiausias detales į galvą. Ačiū visam "Festina Lente" kolektyvui!

Monika

9.7 / 10 Fantastiškai 23 B Panevėžys, Respublikos g. 21

"Mokykla verta zodzio GERIAUSIA!"

-

Viskas buvo lankstu ir suderinama su laiko atzvilgiu,visi labai draugiski ir paslaugus! O Intruktorius kuri prisimenu tik geru zodziu apie VALERIJU !!! Su juo kaip su draugu! :)

Monika

9.9 / 10 Fantastiškai 18 B Panevėžys, Respublikos g. 21

"Nuostabi vairavimo mokykla"

-

Teko mokytis pas du instruktorius, abu be galo nuoširdūs, padedantys ir puikiai išmanantys savo darbą. Nė karto nekilo jokių jokių problemų, viską išlaikiau iš pirmo karto.

Irma Valikonytė

10 / 10 Fantastiškai 23 B Panevėžys, Respublikos g. 21

"Likau patenkinta mokymais"

-

Teorija išdėstoma aiškiai, su gyvenimiškom situacijom, vairavimo instruktorius per 10 susitikimų pilnai išmokino vairuoti, tad likau patenkinta, taip pat visas kolektyvas sukuria šilta atmosferą, gera buvo mokytis, mokiausi prieš beveik 6 metus :)

Gabija

9.6 / 10 Fantastiškai 20 B Panevėžys, Respublikos g. 21

" Labai faini instruktoriai."

-

Viskas buvo gerai.

Mantas Bartkus

9.9 / 10 Fantastiškai 19 B Panevėžys, Respublikos g. 21

","

-

Labaaai geri instruktoriai, ypač mano buvęs instruktorius Valerijus, su juo galima bendrauti kaip su draugu, supranta juokus, kai kuriose sitacijose budavo griežtas ir kartais papykdavo ir pats puikiai suprantu kodėl. Nes jie irgo atsakingi už vairavima. Aš džiaugiuosi, kad čia laikiau :)