Atsiliepimai apie Rigveda, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

9.2
Labai gerai Atsiliepimai: 112
9.3
9.2
9.1
9.6
9.1
9.1
9.1

Visi atsiliepimai

Deividas

10 / 10 Fantastiškai 20 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"B kategorija"

-

Paulius - puikus instruktorius, patys geriausi atsiliepimai!

Ieva

9.9 / 10 Fantastiškai 28 B Kaunas, Taikos pr. 21B, Kaunas

"Puikus aptarnavimas, nuostabus vairaimo instruktorius."

Net nesugalvoju, ką galima būtų parašyti skiltyje "kas buvo blogai", nes tikrai likau labai patenkinta.

Labai noriu padėkoti Kauno RIGVEDOS vairavimo mokyklai, o ypač instruktoriui Dainiui Veselkai. Superinis instruktorius! Ramus, kompetetingas, kantrus. Skatino, palaikė, drąsino per visą mokymosi kelionę. Kartu nugalėjome visas baimes ir įveikėme regitros egzaminą. Jei viską reiktų kartoti iš naujo, tai tik pas instruktorių Dainių! Tik geriausios rekomendacijos.

Daiva

8.4 / 10 Gerai 44 A Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Puikūs, profesionalūs instruktoriai"

-

Esu labai dėkinga instruktoriui Bogdanui (Vilnius) už didžiulę kantrybę ir ramybę mokant, nuolat kartojant, atkreipiant dėmesį tiek į klaidas, tiek į gerai atliktus dalykus. A kategorija man pačiai buvo didelis iššūkis, bet iš instruktoriaus nuolat jaučiau palaikymą, gaudavau tikslias pastabas, patarimus, kaip reikia daryti ir egzaminas Regitroj išlaikytas iš pirmo karto.

Vestina

9.3 / 10 Labai gerai 19 B Kaunas, Baltų pr. 13

"Išlaikyta iš antro karto!"

-

Labai dėkinga vairavimo instruktoriui Aurimui iš Šilainių filialo. Visada kantriai paaiškindavo, ką reikia daryt, kas negerai. Pamokos smagios, todėl nebelikdavo, ko bijoti, žinant, kad viskas bus draugiškai išaiškinta, o bėdos atveju instruktorius sureaguos laiku

Eimantas

10 / 10 Fantastiškai 18 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Geriausia vairavimo mokykla"

nieko

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Didelis ačiū instruktoriui Pavelui Gulbinovičiui. Labai gerai išmano savo darbą, puikiai paaiškino tai ką reikia žinoti. Visada aiškiai paaiškina padarytas klaidas, pataria ką daryti, kad ju išvengti. Labai rekomenduoju!!!

Gabriele

2.9 / 10 Blogai 18 B Kaunas, Bijūnų g. 16

"Įspūdžiai apie mokyklą."

-

Puikus instruktorės darbas, didelės kantrybės turinti asmenybė, tikrai kas eisit laikytis į Rigvedą vilijampolėje, eikit pas instruktorę Eglę, puikiai išmananti savo darbą, paruoš jus praktikos egzaminui!!! Ačiū už didelę kantrybę ir ramybę važiuojant!!!!

Gabrielė

10 / 10 Fantastiškai 20 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"Regitra iš 1 karto !"

-

Rekomenduoju instruktorių Karolį !

Dominykas

9.4 / 10 Labai gerai 18 B Kaunas, Baltų pr. 13

"."

-

Noriu nuoširdžiai padėkoti Kauno, Šilainių filialo instruktoriui Aurimui. Pradėjau nuo 0, o šiandien išsilaikiau regitrą. Visos pamokos buvo smagios, ėjau į jas be baimės, viskas buvo aiškiai paaiškinta iki smulkių detalių. Džiaugiuosi kad pasirinkau šį instruktorių, kuris niekad ant manęs nepasidavė nors atvėjais ir buvau beviltiškas. Kitiem taip pat rekomenduoju rinktis šį instruktorių, pas kurį pamokos ne tik bus naudingos, bet ir į jas eisit be baimės ir lankysit su malonumu.

Paulina

5 / 10 Silpnai 19 B Kaunas, V. Krėvės pr. 57B

"Instruktoriai labai prasti. Nemokina kaip reikia"

Instruktoriai nesilygina, apkalba, sako kaip niekada nesugebėsi vairuoti, laikant įskaitas sukirtinėja, kad tik pinigų gauti. Pats visad sako, kad puikiai vairuoji ir įskaitos metu ir aš matau, kad kritinių klaidų nėra, instruktorius neturi ką pasakyti kaip tik: "Manęs neįtikinai". Na nežinojau, kad čia dar ir motyvacinius laikome.

Geri automobiliai

Liepa

9.4 / 10 Labai gerai 18 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"Nuostabi instruktorė."

-

Puiki instruktorė Edita iš Kauno Šiaurės prospekto Maximos filialo. Visada buvo mandagi ir išlaikyta, suteikė visus rekiamus pradmenis, motyvavo nepasiduoti ir siekti geriausio įmanomo rezultato. Regitrą išlaikyta iš pirmo karto! Didelis ačiū Jums!

Dominykas

10 / 10 Fantastiškai 18 B Kaunas, Baltų pr. 13

"Mokykloje gavau daug vairavimui reikalingų žinių."

-

Esu viskuo patenkintas.

Gabrielė

10 / 10 Fantastiškai 19 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"Puikus instruktorius."

-

Deividas Gabrielius-pats geriausias instruktorius (Rigveda-Eiguliai). Mokytis vairavimo tapo malonumu, labai motyvuotas išmokyti mokinius ir kiekvieną pamoką pasitinka su šypsena. Instruktorius visuomet paaiškina visas klaidas, būna ir papiešia situacijas ant lapo, kad tik kuo aiškiau būtų. Ačiū instruktoriui ! Visiems rekomenduoju.

Matas

9.3 / 10 Labai gerai 20 B Alytus, Statybininkų g. 21

"Puiki patirtis ir įgauti įgūdžiai!"

-

Puikūs teoriniai mokymai, vėliau pradėti vairavimai su instruktoriumi Linu Stasioniu. Vien tik geriausi žodžiai apie šį žmogų. Instruktorius visuomet paaiškindavo, ramiai apžvelgdavo situaciją, duodavo naudingų patarimų, ko galima tikėtis tam tikrose situacijose. Neturėjau galimybės pavairuoti savarankiškai, atėjęs čia, buvau visiškai žalias. Su Lino pagalba, kelionė link teisių tikrai žymiai palengvėjo. Ačiū jam labai! Visiems rekomenduoju šį nuostabų žmogų ir puikų instruktorių!

Artūras

10 / 10 Fantastiškai 28 B Alytus, Statybininkų g. 21

"Draugiškas požiūris į klientą"

-

Didelis ačiū šios mokyklos komandai. Jau turiu teises užtikrintai jauciuosi už vairo.Puiki mokykla bei savo darbą išmanantys žmones :)

Simona

5 / 10 Silpnai 27 B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"0 kokybės"

Visų praktinių pravažiavimų metu instruktorius mėtė seksistinius, šlykščius juokelius, buvo neorientuotas išmokyti, šaukdavo padarius klaidas, per visus 15 pravažiavimų praleidome važinėdami vien mieste, nepravažiavome nei vieno Regitros egzamino maršruto, aikštelėje buvome tik 4 kartus, iš kurių 3 buvo praleisti vien givatėlės apvažinėjimo mokymuisi. Labai neeetiškas ir neprofesionalus bendravimas.

Administracijoje dirbantys žmonės buvo paslaugūs ir malonūs.