Atsiliepimai apie Rigveda, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

9.3
Labai gerai Atsiliepimai: 102
9.2
9.2
9.2
9.7
9.3
9.2
9.2

Visi atsiliepimai

Dominykas

10 / 10 Fantastiškai 18 B Kaunas, Baltų pr. 13

"Mokykloje gavau daug vairavimui reikalingų žinių."

-

Esu viskuo patenkintas.

Gabrielė

10 / 10 Fantastiškai 19 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"Puikus instruktorius."

-

Deividas Gabrielius-pats geriausias instruktorius (Rigveda-Eiguliai). Mokytis vairavimo tapo malonumu, labai motyvuotas išmokyti mokinius ir kiekvieną pamoką pasitinka su šypsena. Instruktorius visuomet paaiškina visas klaidas, būna ir papiešia situacijas ant lapo, kad tik kuo aiškiau būtų. Ačiū instruktoriui ! Visiems rekomenduoju.

Matas

9.3 / 10 Labai gerai 20 B Alytus, Statybininkų g. 21

"Puiki patirtis ir įgauti įgūdžiai!"

-

Puikūs teoriniai mokymai, vėliau pradėti vairavimai su instruktoriumi Linu Stasioniu. Vien tik geriausi žodžiai apie šį žmogų. Instruktorius visuomet paaiškindavo, ramiai apžvelgdavo situaciją, duodavo naudingų patarimų, ko galima tikėtis tam tikrose situacijose. Neturėjau galimybės pavairuoti savarankiškai, atėjęs čia, buvau visiškai žalias. Su Lino pagalba, kelionė link teisių tikrai žymiai palengvėjo. Ačiū jam labai! Visiems rekomenduoju šį nuostabų žmogų ir puikų instruktorių!

Artūras

10 / 10 Fantastiškai 28 B Alytus, Statybininkų g. 21

"Draugiškas požiūris į klientą"

-

Didelis ačiū šios mokyklos komandai. Jau turiu teises užtikrintai jauciuosi už vairo.Puiki mokykla bei savo darbą išmanantys žmones :)

Simona

5 / 10 Silpnai 27 B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"0 kokybės"

Visų praktinių pravažiavimų metu instruktorius mėtė seksistinius, šlykščius juokelius, buvo neorientuotas išmokyti, šaukdavo padarius klaidas, per visus 15 pravažiavimų praleidome važinėdami vien mieste, nepravažiavome nei vieno Regitros egzamino maršruto, aikštelėje buvome tik 4 kartus, iš kurių 3 buvo praleisti vien givatėlės apvažinėjimo mokymuisi. Labai neeetiškas ir neprofesionalus bendravimas.

Administracijoje dirbantys žmonės buvo paslaugūs ir malonūs.

Gabrielė

10 / 10 Fantastiškai 18 B Alytus, Pulko g. 14-7

"Linas Stasionis - likau patenkinta instruktoriaus pasirinkimu."

-

Niekada nekilo minčių keisti intruktorių, ypač kantrus, pasižymintis profesonalumu savo darbo srityje. Visada išaiškina padarytas klaidas. Pirmose pamokose būdavo nedrąsu, bet vėliau įtampa pradingo.

Agmilė

10 / 10 Fantastiškai 18 B Alytus, Pulko g. 14-7

"Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau Liną savo instruktorium"

Nieko blogo nebuvo

Iš pat pradžių buvo baisu vairuoti, bet su instruktoriaus palaikymu ir pagalba labai greitai pradėjau savimi pasitikėti ir važinėti be baimės. Todėl galiu teigti, kad mano pasirinkimas manęs nenuvylė, kaip ir Linas Stasionis, geriausias iš geriausių, labai dėkinga už kantrybę ir patarimus kelyje.

Joleta

5.7 / 10 Patenkinamai 18 B Alytus, Statybininkų g. 21

"(Alytus) Linas Stasionis - ypač kantrus instruktorius"

-

Ačiū Rigvedos instruktoriui Linui Stasioniui - nepaisant susiklosčiusios situacijos geba nuraminti mokinį bei nukreipti tinkama linkme. Ramiai išaiškina kiekvieną žingsnį kaip, kokioje situacijoje elgtis, taip pat, jeigu reikia pakartoti ne vieną ir ne du kartus, Linas išlieka kantrus bei nesukelia papildomos įtampos. Rekomenduoju. :)

Mokinė Irma

9.9 / 10 Fantastiškai 28 A Kaunas, Vytauto pr. 57

"Profesionalai"

-

Super pamokos ! A kategorijos teises islaikytos be jokiu pastabu is Regitros egzaminuotoju.Paruosia ne tik egzaminui bet ir realiam vaziavimui gatveje. Labai patenkinta instruktoriu mokymu. Ačiū !!!

Edita

10 / 10 Fantastiškai 51 B Kaunas, Baršausko g. 65-17

"Viskas nuostabu!"

Viskas buvo tobulai!

Instruktorius Jonas labai ramiai ir aiškiai geba išaiškinti klaidas. Motyvuoja ir neleidžia nuleisti rankų! Ačiū už suteiktas žinias!

Dovydas Valaitis

9.7 / 10 Fantastiškai 18 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"Padėka Instruktorei Editai"

Nusiskundimų neturiu

Geriausi atsiliepimai apie instruktorę Editą Sarpalienę. Aiškus aiškinimas, stengimasis išmokyti geriausiai kaip įmanoma, smulkus klaidų analizavimas. Kažko nesupratus galima klausti tiek kiek reikės. Labai rekomenduoju.

Indrė

10 / 10 Fantastiškai 27 B Kaunas, Baltų pr. 13

"Dėkoju instruktoriui Aurimui!"

-

Labai labai dėkoju instruktoriui Aurimui (Kaunas, šilainių padalinys)! Įgavau labai daug naujų žinių, tiek teorinių, tiek praktinių. Tikrai negalvojau, kad per tiek pamokų bus galima tiek daug išmokti (praktikos egzaminą tiek mokyklinį, tiek Regitroje išlaikiau iš 1 karto!). Didžiausios rekomendacijos ir padėka Aurimui! Jei kas bijot ir svarstot (kaip ir aš svarsčiau 10metų), tai nelaukit ir kreipkitės pas šį instruktorių, ir pamatysit, kad vairuoti nėra jau taip baisu!

V........

10 / 10 Fantastiškai 18 B Kaunas, Laisvės al. 49

"Rigveda Panevėžyje 10/10"

-

Naujas padalinys Panevėžyje - didžiausios rekomendacijos. Kaina geriausia iš visų mokyklų, mokymosi sąlygos irgi puikios (naujas automobilis, nedidelės eilės, patogu suderint laiką ir kt.). Instruktorius Vytautas V. puikiai išmano savo darbą. Mokina gan stropiai, bet būtent dėl to užtenka 15 važiavimų ir neprireikia papildomų pamokų. Rekomendacija

Konstantinas

9.4 / 10 Labai gerai 26 B Kaunas, Baltų pr. 13

"Esu labai patenkintas patirtimi šioje mokykloje"

-

Teorijos pamokų įrašus galėjau žiūrėti man patogiu metu, pačios paskaitos buvo tikrai nenuobodžios ir įdomios/naudingos, kadangi teorija buvo pateikiama per praktinę prizmę. Praktinio vairavimo instruktorius Aurimas (Kaunas, Šilainių filialas) buvo tiesiog puikus. Begalinė kantrybė, ramus klaidų paaiškinimas, įvairių situacijų mokymas ir taiklios pastabos, kur reikia labiau pasitempti kitų pamokų metu. Prieš pradedant kursus turėjau nemažą baimę vairuoti, tačiau šio instruktoriaus dėka įveikiau šią baimę ir sėkmingai tobulinau savo įgūdžius.

Gerda

7.9 / 10 Gerai 22 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"B kategorija"

-

Puiki mokykla. Puikiai paruošė tiek teorijos, tiek praktikos vairavimo egzaminui. Instruktoriai malonūs, atsidavę darbui, bendraujantys. Visados rasdavo laiko papildomai pamokai norimu laiku. Planuoju laikyti ir kitos kategorijos kursus, rinksiuosi tik šią vairavino mokyklą.