Atsiliepimai apie Utenos rajono technikos sporto klubas

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

7.5
Gerai Atsiliepimai: 5
8.2
6.4
8.4
5.4
6.0
8.6
9.4

Visi atsiliepimai

Brigita

3.3 / 10 Blogai 26 A Utena, Maironio g. 4, Utena 28241, Lietuva

"Išlaikiau A egzaminą iš pirmo karto tikrai ne instruktoriaus dėka. "

Trūkumas priemonių, instruktorius nemoka mokinti(įtarimas kilo ar pats išmano savo darbą), aikštelės danga prasta (vietoje kur A kat užduotys).

Lankstus laiko pasirinkimas.

Zita Sablinskiene

9.4 / 10 Labai gerai 43 B Utena, Maironio g. 4, Utena 28241, Lietuva

"Gera"

Nieko

Viskas būvo gerai .

Gerardas

10 / 10 Fantastiškai 28 CE Utena, Maironio g. 4, Utena 28241, Lietuva

"Puikiai isisavinau perteiktas žinias."

-

Puikus instruktorius, gerai išaiskina vairavimo pagrindus,malonus bendravimas.

Mokinys

8.7 / 10 Labai gerai 31 A Utena, Maironio g. 4, Utena 28241, Lietuva

"Rekomenduoju, bendras vertinimas 9 iš 10!"

Suzuki Bandit per sunkus mokymuisi, rekomenduoju isigyt tokį pati kaip regitros Yamaha XJ6. Pagal mokymu kaina (250eur) tikrai reiktų naujesnio moto. Aikštelėj viena pratimo atlikima (neužvesto motociklo valdymas) parodė ne iki galo, gerai kad pats pasižiūrėjes buvau Youtube kaip teisingai atlikti

Instruktoriu Giedrius - super dirba, pasako į ką atkriepia dėmesį Regitroj laikant egzaminą. Prisiderina dėl vairavimo laiko ir po darbo ir savaitgaliais. Motociklas Suzuki Bandit 600, techniškai viska ok, niekas neužsigazuoja kaip kažkas rašė kitam atsiliepime. Aikštelė normali, nors ir nenaujas asfaltas bet duobių ten kur reik atlikti pratimus tikrai nėra. Biure bendravo maloniai, vien dėl to pasirinkau šia mokykla, o ne Bareikio

Edvinas Ivanauskas

6 / 10 Patenkinamai 25 A Utena, Maironio g. 4, Utena 28241, Lietuva

"Padalinys Palangos g. 8A, Utena."

Aikštelė žiauriai bloga.. visur duobės, akmenukų pilna, labai prasta kokybė. A kategorijos praktinė pamoka buvo su Suzuki Bandit motociklu, kuris turi žiauriai jautrias apsukas, net spaudžiant stabdį užgazuoja, nors Regitroje visai kitas motociklas. Aišku kai daug duobių, tai balų dar daugiau, kai kurių pratimų nebuvo įmanoma atlikti vien dėl to, kad ten duobės/balos. Pakeitus motociklą ir aikštelę būtų tikrai gerai.

Buvo geras instruktorius. Tikrai viską paaiškino, pasakė kaip taisyklingai atlikti pratimus, labai stengėsi, kad tik nesuklysčiau tiek mieste tiek aikštelėje. Administratorė taip pat gera, buvo malonu bendrauti.