Alberto vairavimo mokykla

Alberto vairavimo mokykla

Mums svarbiausias – klientas!

Kainos

kategorija - 379 € Eur

Renkamos grupės

Transporto priemonės

Kalbos

Lietuvių klb. 

Įmonė

Įmonės pavadinimas
UAB  "Alberto Vairavimo mokykla"
Įmonės kodas
302861000
Įmonės adresas
Tilžės g. 124, Šiauliai

Aprašymas

Alberto vairavimo mokykla – tai vairavimo mokykla Šiauliuose, vienijanti profesionalius teorijos mokytojus ir vairavimo instruktorius. Mokykloje taikomi naujausi ir saugiausi vairavimo mokymo metodai. Aukštos kvalifikacijos specialistai moko pagal specialiai sukurtą mokymo programą. O per pastaruosius metus paruošėme per 1000 naujų vairuotojų, kurie tapo įgudusiais vairuotojais, bei kelyje jaučiasi saugiai ir drąsiai, nes kiekvienam mokiniui yra perduodamos naujausios žinios formuojančios atsakingo ir kultūringo vairuotojo požiūrį.

Mums svarbiausias – klientas!

Mūsų vizija – geriausius vairuotojus ruošianti vairavimo mokykla Šiauliuose, palaipsniui plečianti teikiamų paslaugų ratą.

Mūsų misija – kantriai, atkakliai ir atsakingai dirbant paruošti savimi pasitikintį, atsakingą, tolerantišką kelyje, gebantį orientuotis ir reaguoti į eismo situacijas vairuotoją.

Mūsų vertybės:

  • Profesionalumas. Mokykloje dirba tik patyrę ir kvalifikuoti darbuotojai, kuriems ne tik suteikiamos sąlygos, bet ir skatinama tobulėti, mokytis ar keltis kvalifikaciją.
  • Kantrybė ir atkaklumas. Užtikriname, kad teorijos mokytojai bei vairavimo instruktoriai kantriai dirbs su Jumis tol, kol bus užtikrinti, kad esate pasiruošęs vairuotojas.
  • Inovatyvumas. Stengiamasi dėl klientų: specialiai sukurtos mokymo programos, nuolat atnaujinama ket mokymo programa, atnaujinamas mokyklos dizainas bei interjeras.

Padaliniai

Tilžės g. 124

Šiauliai

I-V: 10:00 - 18:00