Kainos

B kategorija - 330 Eur

Renkamos grupės

Transporto priemonės

Kalbos

Įmonė

Įmonės pavadinimas
UAB "EDERA"
Įmonės kodas
122182955
Įmonės adresas
Baltupio g. 99-8, Vilnius

Aprašymas

Jei suplanavote mokytis vairuoti ir renkatės mokyklą, tikriausiai norėtumėte, kad ji būtų kuo arčiau Jūsų, bei neatimtų daug laiko, taip pat galėtumėte mokytis naujais automobiliais, vadovaujant profesionaliems instruktoriams ir mokytojams, taip pat jei dėl kokių nors priežasčių nebaigėte mokslų ir norite juos pratęsti – ši mokykla kaip tik Jums.
Svarbu paminėti tai, jog aikštelė, kurioje vyksta praktiniai užsiėmimai netoli mokyklos. Taigi, Jūs sutaupysite laiko ir pinigų, nes didžiąją jų dalį atima kelionė į vairavimo aikštelę. Kadangi vienas iš mūsų filialų yra ir „Regitros“ pastate, kur laikomi valstybiniai egzaminai, į mus dažnai kreipiasi po kelis kartus nesėkmingai egzaminus laikę žmonės. Bendraudami su jais supratome, kad dauguma neišlaiko ne tik dėl įgūdžių stokos, bet ir dėl to, kad neturi pakankamos informacijos apie visus vertinimo kriterijus. Tikime, jog nėra blogų mokinių, yra blogi mokytojai. Galima be kelių eismo taisyklių pažeidimų pravažiuoti visą egzaminą, bet jo neišlaikyti. O priežastis paprasta – egzaminuotojas tikrina ne tik įgūdžius, bet ir laikančiojo egzaminą elgseną. Pastebėjome, kad aikštelėje daug klaidų padaro žmonės, kurie nemoka taisytis atitinkamuose manevruose. Tam, kad nedarytume naujų klaidų per egzaminą, mūsų mokyklos instruktoriai, iš anksto analizuoja daromas klaidas aikštelėje, pamokome, kaip reikėtų ištaisyti vieną ar kitą manevrą, pasidaliname vairavimo patirtimi ir gudrybėmis.

Mūsų komandoje – profesionalūs instruktoriai, buvę kelių policijos pareigūnai, sukaupę didelę vairavimo patirtį, pasiekę aukštų rezultatų auto ir moto sporto šakose. Be puikių vairavimo įgūdžių jie turi tai, kas svarbiausia bendraujant su Jumis – geranoriškumo, nuoširdumo ir kantrybės. Jei dar tik mokotės teorijos, jums padės must know info gausi vaizdinė medžiaga, kuria dėstytojas geranoriškai dalinasi su mokiniais. Tvirčiau įsisavinsite informaciją, susipažinę su konkrečiomis vaizdinėmis situacijomis.

Mūsų kolektyvas įsitikinęs, kad jaunų vairuotojų ruošimas – ne tik verslas, bet ir valstybės patikėta misija. Mūsų mokykla – vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos narė. Ji – viena iš nedaugelio tokio pobūdžio įstaigų pasirašiusi ETIKOS KODEKSĄ. Tai įpareigojimas elgtis sąžiningai ir žadėti tai, ką galime įvykdyti. Esame patogioje vietoje – pas mus pateksite iš visų Vilniaus mikrorajonų, Salininkų, Grigiškių, Balsių, Riešės, Žaliųjų ežerų. Jums neteks laukti eilės vairuoti. Mūsų parke – daug naujų, tokių pat kaip Regitroje, automobilių ir motociklų. Sutarę su instruktoriumi, mokytis vairuoti pradėsite Jums patogioje vietoje – patogiu laiku. Taupome Jūsų laiką ir mokantis teorijos. Organizavome neakivaizdinį nuotolinį mokymą. Testus galite spręsti ten kur galite naudotis kompiuteriu. O atėję į mūsų mokyklos klasę, juos spręsite nemokamai – jaukioje aplinkoje prie puodelio kavos ar arbatos. Mes dirbame Jums, mielieji. Nuoširdžiai siekiame, kad kelyje būtumėte saugūs ir pasitikintys savimi, kad vairavimas Jums teiktų malonumą. Viso to galime pasiekti drauge!

Padaliniai

Ateities g. 21

Vilnius

I - IV 9.00 - 18.00
V 9.00 - 17.00
Pertrauka 12.00 - 13.00

Jeruzalės g. 24 / Mokyklos g. 3A

Vilnius

I-IV 10.00-19.00
V 10.00-18.00
Pertrauka 14:00-15:00

Lentvario g. 7

Vilnius

I-VI 6.00-18.00