Kainos

B kategorija - 360 Eur

Renkamos grupės

Transporto priemonės

Kalbos

Lietuvių klb.

Įmonė

Įmonės pavadinimas
UAB "Biceda"
Įmonės kodas
179878576
Įmonės adresas
Birutės g. 31, Tauragė

Aprašymas

Uždaroji akcinė bendrovė „BICEDA“ įsteigta 2001 metų liepos mėnesį. Mūsų veikla - A1, A2, A, B, C1, C, D, BE, CE kategorijų transporto priemonių vairavimo mokymas. Nuo 2003 metų lapkričio mėn. 28 d. UAB „BICEDA“ yra Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos narė.

2010 m. Susisiekimo ministerija pirmą kartą paskelbė ir apdovanojo geriausias Lietuvos vairavimo mokyklas. Nugalėtojai buvo renkami pagal teorinio ir vairavimo egzamino išlaikymo procentą „Regitroje“ (įvertinus per metus mokytų mokinių skaičių). Vertintas ir naudojamų automobilių parko amžius, atsižvelgta ir į tai, ar mokykla turi savo vairavimo mokymo aikštelę. Geriausia vairavimo mokykla Tauragės apskrityje pripažinta „Biceda“.

Mūsų bendrovėje dirbantys mokytojai ir instruktoriai yra atestuoti Valstybinėje Kelių Transporto Inspekcijoje, todėl Jums suteiks išsamią ir tikslią informaciją apie visus Jums reikalingus žinoti dalykus, padės ir patars Jums rūpimais klausimais. Gausus vaizduojamasis inventorius, nauji ir tvarkingi mokomieji automobiliai, modernios kompiuterių klasės, nuosavas autodromas sukurs jaukią ir patogią atmosferą mokinimuisi. Lanksti atsiskaitymo sistema leis Jums patogiai atsiskaityti už vairavimo kursus. Pasirenkantiems mokytis kelias kategorijas taikome nuolaidas.

Padaliniai

Birutės g. 31

Tauragė

Pramonės g. 30

Tauragė