Kainos

Motociklai: A1, A2, A kat.- 220 Eur., eksternu- 180 Eur.

Tauragėje – ,,B“ kategorijos vairuotojų mokymo kursai 370. Savarankiškai pasiruošusiems teoriją (eksternu), kursų kaina 350 eurų!

Skaudvilės filiale – ,,B“ kategorijos vairuotojų mokymo kursai 410 eurų.Savarankiškai pasiruošusiems teoriją (eksternu), kursų kaina 350 Eurų!

Papildomas vairuotojų mokymas, pažeidus Kelių eismo taisykles. Kaina 100 Eurų!

Renkamos grupės

Renkama nauja grupė lapkričio 4 d. 18 val. Tauragėje, spalio 19d. 18 val Skaudvilėje.Pažeidėjų kursai- spalio 1 d. 12 val.Reikalingas vairuotojų mokytojas, vairavimo instruktorius.

Transporto priemonės

Toyota Auris , Ford Focus ir KIA Cee“d, motociklai YAMAHA ir HONDA, tokie pat kaip VĮ,,Regitroje“

Kalbos

Lietuvių klb. 

Įmonė

Įmonės pavadinimas
IĮ "Eismo gidas"
Įmonės kodas
302317721
Įmonės adresas
Dariaus ir Girėno g. 26, Tauragė

Aprašymas

Vairavimo mokykla ,,Eismo gidas“ Tauragėje ir Skaudvilėje ruošia AM, A1, A2, A, B kategorijos vairuotojus.

Naujos mokymo klasės, naujausia programinė įranga, naujieji mokomieji automobiliai Toyota Auris , Ford Focus ir KIA Cee“d, motociklai YAMAHA ir HONDA, tokie pat kaip VĮ,,Regitroje“, metodinė medžiaga, pirmosios medicininės pagalbos kursai – tai tik dalis viso to, ką gaus ir kuo galės naudotis mūsų mokiniai.

Įmonės vadovas, vairavimo instruktorius Alvydas Jacikevičius, atestuoti vairuotojų mokytojai ir vairavimo instruktoriai Robertas, Tomas, Viktoras, Juozapas, psichologė Eglė, administratorė Daiva. Tai vairavimo mokykla, kur kiekvienas mokinys yra laukiamas ir kiekvienu yra rūpinamasi kaip savo nariu. Atiduodame visas žinias, laviname įgūdžius, kad kuo geriau mokinys išmoktų Kelių eismo taisykles, mokėtų saugiai ir atsakingai ir ekologiškai vairuoti, išlaikyti egzaminus VĮ ,,Regitra“ir gauti vairuotojo pažymėjimą. Tad, jei Jūs dar dvejojate, nedrįstate ir neturite vairuotojo pažymėjimo, arba, turite vairuotojo pažymėjimą, bet ilgą laiką nevairavote, norite patobulinti savo vairavimo įgūdžius, ateikite į mūsų mokyklą. Mes pasiruošę Jums padėti!

Papildomo mokymo kursai vairuotojams, kurie yra pažeidę Kelių eismo taisykles.

Motociklų ir aprangos nuoma egzaminams.

Padaliniai

Dariaus ir Girėno g. 26

Tauragė

I-V 08:00-17:00