Greičio juosta, vairavimo mokykla

Greičio juosta, vairavimo mokykla

Kainos

B kategorija - 330 Eur

Renkamos grupės

Nėra informacijos apie renkamas grupes.

Transporto priemonės

Kalbos

Lietuvių klb.

Įmonė

Įmonės pavadinimas
Viešoji įstaiga "Greičio juosta"
Įmonės kodas
135997148
Įmonės adresas
Pievų g. 23, Kaunas

Aprašymas

VŠĮ „Greičio juosta“ – tai sėkmingai nuo 2004 metų veikianti vairavimo mokykla, kuri ruošia A, B ir BE kategorijų vairuotojus. Šioje vairavimo mokykloje dėsto patyrę specialistai, kurie suteiks Jums ne tik teorines žinias, bet ir praktinius įgūdžius. Praktinio vairavimo instruktoriai yra kompetentingi ir nuoseklūs specialistai, kurie išmokys jus taisyklingo vairavimo, padės suformuoti elgesio įgūdžius nestandartinėse situacijose.

Misija

Atsakingai ir profesionaliai teikti kokybiškas vairavimo mokymo paslaugas, atitinkančias nuolat besikeičiančią aplinką. Atsižvelgiant į klientų poreikius bei lūkesčius, nuolat tobulinti teikiamų paslaugų kokybę bei darbo sąlygas įmonės darbuotojams ir užtikrinti sėkmingą įmonės plėtrą.

Vertybės

Kokybė – profesionalus vairavimo mokymas bei nuolat didėjanti mokyklos darbuotojų kompetencija.

Lankstumas – kiekvieno kliento poreikius atitinkančių bendradarbiavimo sąlygų sudarymas, prisitaikymas prie kintančios aplinkos bei nuolatinis tobulėjimas.

Atsakomybė – įsipareigojimų klientams vykdymas ir savarankiškų bei kultūringų vairuotojų rengimas.

Pagarba – pagarbus bendradarbiavimas ne tik su klientais, bet ir su kolegomis, partneriais bei konkurentais, sukuriantis darbui palankią aplinką.

Padaliniai

Pievų g. 23

Kaunas