Kainos

AM kategorija - 90 Eur

A1 kategorija - 200 Eur

A kategorija - 200 Eur

B1 kategorija - 300 Eur

B kategorija - 280 Eur

BE kategorija - 200 Eur

C1 kategorija - 380 Eur

C1E kategorija - 380 Eur

C kategorija - 350 Eur

CE kategorija - 360 Eur

D kategorija - 380 Eur

Renkamos grupės

Transporto priemonės

Kalbos

Lietuvių klb. 

Įmonė

Įmonės pavadinimas
IĮ "Kęstas"
Įmonės kodas
302428860
Įmonės adresas
Karmėlavos sen., Karmėlavos mstl., Vilniaus g. 40, Kauno r. sav.

Aprašymas

Šiuo metu ruošiame A1, A, B1, B, BE, C1, C1E, C, CE, D1, D kategorijų kelių transporto priemonių vairuotojus. Mokyklos yra įsikūrusios Karmėlavoje netoli Kauno oro uosto, Vilniaus gatvėje, Jonavoje Kosmonautų gatvėje.

Jau esame paruošę nemažai naujų vairuotojų, kurie sėkmingai vairuoja ir džiaugiasi, kad pasirinko būtent mūsų vairavimo mokyklą. Dažnas buvęs mūsų mokinys rekomenduoja "Kęstas" vairavimo mokyklą savo draugams, šeimos nariams ir atveda juos mokytis vairuoti, nes yra patenkinti suteiktomis paslaugomis bei jaukia aplinka.

Vairavimo mokyklose yra taikomos naujausios vairavimo mokymo metodikos. Mokyklose yra kompiuterinė įranga, kuria pateikiama metodinė medžiaga. Būsimi vairuotojai mokomi naudotis kompiuterinėmis technologijomis, sukurtais mokomaisiais filmais, audiovizualine informacijos ir mokymo priemone - multimedija, įvairiais mechanizmų ir eismo situacijų maketais.

Mūsų vairavimo mokyklose dirba kvalifikuoti, turintys didelę darbo patirtį specialistai, kurie yra pasiruošę perduoti visas savo žinias ir vairavimo įgūdžius norintiems išmokti vairuoti transporto priemones. Taip pat jie jums padės sutvarkyti būtiną dokumentaciją bei suteiks informacijos rūpimais klausimais.

Padaliniai

Kosmonautų g. 15

Jonava

Vilniaus g. 40, Karmėlava

Kaunas